Autobusų tvarkaraštis
VEISIEJŲ KRYPTIS
į DRUSKININKUS per Veisiejus
6.45DD; 13.10; 13.50DD.
į Kapčiamiestį per Veis.,Leipalingį
625 DD
į Kapčiamiestį per Veis.,Semoškus
1420 DD
į Leipalingį per Veisiejus
610 DD,1155DD, 1530 DD.
į Metelius per Gudelius,Seirijus
630 PR.T.K.
į Metelius,Krikštonis per Gudelius
630A.P.
KUČIŪNŲ KRYPTIS
į Veisiejus per Kučiūnus
610 DD,1500 DD.
į Kučiūnus
1015 P.
KALVARIJOS KRYPTIS
į Rudaminą per Šeštokus
655 DD.
į Būdvietį per Šeštokus
1420 DD.
į Šeštokus per Rudaminą,Būdvietį
1715 DD.
į Būdvietį per Rudaminą
645 DD.
į Slabadėlę per Vidzgailus
748A.P
į KALVARIJĄ per Ą.Kirsną,Zelionką
1150 A.P.
SEIRIJŲ KRYPTIS
į Krikštonis,Metelius per Seirijus
1340 A.P.
į Metelius per Seirijus
1410 PR.T.K.
ŠVENTEŽERIO KRYPTIS
į Avižienius per Mikyčius
610 T.
į Stebulius
645 DD.1450 DD.
į Veisiejus per Mikyčius
1100T.
į Teizus I
1710 DD.
KROSNOS KRYPTIS
į Ramanavą per Krosną
635 PR.A.K.P.;1545 PR.A.K.P.
į Ramanavą per Krosną,Birutos g.
635 T.;1545 T.
*Autobusų tvarkaraščio suptrumpinimų paaiškinimas: PR - pirmadienis, A - antradienis, T - trečiadienis, K - ketvirtadienis, P - penktadienis, Š - šeštadienis, S - sekmadienis, DD - darbo dienomis.
Balta spalva paryškinti kelionės laikai žymi išvykimo laikus kuriais kelionė yra nemokama!